Отрицательные стороны
Не платять те що обіцяють,комунікація з керівником (Сергієм) на найнищому рівні,коли йому щось потрібно то всі мають швиденько виходити на зв'язок,як працівнику щось потрібно - обіцяного три роки чекають. Обіцяли по зарплаті одне,вийшло інше, роботи то є то немає. Те що пишуть 15-25 не правда) Дороговартісна продукція,тому замовлень не багато.